Regulamin

Regulamin obiektu „Pokoje gościnne Pod Sosnami’ w Karpaczu

Prosimy z zapoznanie się z obowiązującymi w naszym obiekcie zasadami. Pozwoli to obu stronom uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, a my będziemy mogli spokojnie skoncentrować się na zapewnieniu Państwu miłego i przyjemnego wypoczynku.

Płatności:

Gość zostanie obciążony 30% całkowitej ceny rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w terminie 14 dni przed dniem rozpoczęcia rezerwacji. Reklamacje prosimy zgłaszać pocztą elektroniczną na adres: rezerwacja@podsosnami.karpacz.pl. Termin rozpatrzenia do 14 dni roboczych. Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Przelewy24.

1. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba hotelowa rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy się o godzinie 10:00 dnia następnego.

2. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu, zgodnie z ustalonym przez Państwa terminem rezerwacji pokoju. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w rezerwowanym przez Państwa terminie, należność za całość pobytu nie ulega zmianie.

3. Klienci zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe.

4.Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do godziny 6:00.

5. Klient nie może przekazać pokoju innym osobom, nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną za pobyt opłatę.

6. Osoby odwiedzające proszone są o opuszczenie obiektu do godziny 22:00.

7. Obiekt może odmówić dalszego świadczenia usług osobom naruszającym porządek i zasady regulaminu w trakcie przebywania na terenie obiektu, a także może żądać natychmiastowego opuszczenia budynku bez zwrotu opłaty uiszczonej za pobyt.

8. Obiekt nie ponosi odpowiedzialności za rzeczy wartościowe oraz pieniądze pozostawione w pokojach, a także za utratę lub uszkodzenie samochodu lub innego pojazdu należącego do Klienta.

9. Klient ponosi odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych powstałe z jego winy.

10. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, nie stanowiących stałego wyposażenie pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych.

11. Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa w pokoju będą odesłane na wskazany adres na koszt Klienta. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji, rzeczy przechowywane będą przez okres 1 miesiąca, a następnie niszczone.

12. Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych naszych Klientów.

13. Obiekt dysponuje miejscami niestrzeżonymi 6 miejscami parkingowymi. Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja miejsca parkingowego.

14. Obiekt nie akceptuje zwierząt.

15. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich. Obuwie należy przechowywać w miejscu do tego przeznaczonym.

16. Zabronione jest wnoszenie sprzętu narciarskiego, rowerów, itp. do pokoi. Należy przechowywać je w miejscu do tego przeznaczonym.

17. Ze względu na komfort i bezpieczeństwo naszych Klientów obowiązuje ZAKAZ PALENIA na terenie całego obiektu, poza miejscem do tego przeznaczonym.

18. Z kluczem do pokoju otrzymujecie Państwo klucz do drzwi wejściowych. Prosimy o zamykanie drzwi wejściowych na klucz podczas trwania ciszy nocnej oraz w przypadku wywieszenia przez właściciela prośby.

19. W momencie otrzymania klucza do pokoju stają się Państwo jego gospodarzami.

20. Po upływie terminu pobytu Klient jest zobowiązany pozostawić otrzymane klucze osobie obsługującej obiekt.

21. Wszelkiego rodzaju uwagi lub niedopatrzenia prosimy zgłaszać bezpośrednio osobie z obsługi obiektu.

Przelewy24_logo

LOKALIZACJA

ul. Armii Krajowej 4, 58-540 Karpacz