Karpacz - POD SOSNAMI

Karpacz to bardzo ciekawa miejscowość turystyczna położona w paśmie górskim Karkonosze w województwie dolnośląskim. Miasto to jest chętnie odwiedzanie o każdej porze roku: latem można wybrać się na górskie wędrówki i wejść na Śnieżkę, a zimą skorzystać z miejscowych stoków narciarskich. Noclegi w górach w Karpaczu (noclegi.net.pl/karpacz) mogą Państwu zapewnić pokoje gościnne Pod Sosnami. W Karpaczu można także organizować konferencje (konferencje.net.pl/karpacz)

Wśród obiektów w Karpaczu rośnie popularność programów hotelowych używanych do rezerwacji online, dzięki czemu turyści mogą łatwiej zarezerwować nocleg. Channel manager, w który nierzadko jest wyposażony taki program, wspomaga również pracę recepcji oraz zarządzanie ofertą.

Poniżej garść opinii o pokojach gościnnych Pod Sosnami:

  • Czysto swiezo nowoczesnie, wygodne lozka, w pelni wyposazona kuchnia, blisko centrum, goraca woda w kranach, przemila domowa atmosfera, polecam!!!!!
  • Tegoroczne Święta Wielkanocne spędziłam w Karpaczu w Pokojach Gościnnych Pod Sosnami. Wyjazd był cudowny i oceniam go na piątkę w pięciostopniowej skali. Położenie wręcz idealne w pięknym sosnowym lasku, cicho, spokojnie, pięknie pachnie świeżością aż chce się oddychać pełną piersią.
  • Swietny pensjonat,bylismy od piatku do niedzieli.Pokoj z duzym lozkiem dla 2 osob widok na Sniezke,lazienka duza,czysta.Kuchnia w pelni wyposazona,na dole sauna,bilard ,pilkarzyki...Polozenie swietne blisko do centrum i na stoki...Polecamy kazdemu...

LOKALIZACJA

ul. Armii Krajowej 4, 58-540 Karpacz